DZIEŃ RODZINY  W GRUPIE  „BIEDRONKI”.

Dnia 07 czerwca w piątek przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz pani dyrektor Iwona Kmieć i pani wicedyrektor Ewa Długołęcka. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ maluszki rozpoczęły przywitaniem gości. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, przedstawiając bajkę pt. „Królewna Śnieżka”, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki dla ukochanych rodziców oraz  zatańczyły do muzyki. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom  upominki. Goście nagrodzili występy dzieci dużymi brawami. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zgromadzeni przenieśli się do sali gimnastycznej, gdzie czekały na dzieci ogromne niespodzianki oraz słodki  poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za przybycie i składamy rodzicom najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia i radości!

Grażyna Mądra i Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz