Dzień Otwarty dla rodziców i przyszłych uczniów klas pierwszych

Dnia 21 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i przyszłych uczniów klas pierwszych. Pierwszą część spotkania poprowadziła p. dyrektor Iwona Kmieć, która zaprezentowała bogatą ofertę edukacyjną i lokalową naszej placówki. Przedstawiła także przyszłych wychowawców klas pierwszych, nauczycieli pracujących w klasach I−III oraz szkolnych terapeutów. ,,Piątka’’ jest najmłodszą szkołą podstawową w naszym mieście, ma wiele do zaoferowania − są to: przestronne i kolorowe sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne, różnorodne zajęcia
rozwijające zainteresowania, fachowa pomoc szkolnych terapeutów oraz doświadczona kadra pedagogiczna. Uczniowie chętnie korzystają ze szkolnej biblioteki, świetlicy, sali gimnastycznej, placu zabaw, nowoczesnego boiska oraz stołówki. W sąsiedztwie szkoły znajduje się kryta pływalnia ,,,Delfinek”. W drugiej części spotkania swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowali uczniowie z klasy 3b. Zaproszeni goście obejrzeli też prezentację reklamującą SP 5. Następnie odbyło się zwiedzanie placówki. Rodzice i dzieci w towarzystwie nauczycieli pełniących rolę przewodników zwiedzili naszą szkołę. Przyszli
pierwszoklasiści obejrzeli pracownie, w których uczą się młodsze klasy oraz szkolną świetlicę. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach językowych, komputerowych i ogólnorozwojowych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.
Mamy nadzieję, że po wakacjach duża grupa uczniów skorzysta z bogatej oferty Szkoły Podstawowej nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego.

 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera
 • KODAK Digital Still Camera

Author: admin