Dzień Dziecka w klasie 2 a na wesoło i sportowo.

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są plenerowe imprezy.

W tym roku ten dzień uczciliśmy nieco później, a mianowicie dnia 3 czerwca nasza klasa udała się nad zalew Zimna Woda. Rodzice zafundowali wiele atrakcji. Były tam między innymi: dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, rozgrywki piłki nożnej, dwa ognie, pieczenie kiełbasek oraz słodkie upominki w tym ulubione przez wszystkich lody. Aura tego dnia sprzyjała. Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić .