Warsztaty z Krainą Rumianku

Warsztaty prowadzone przez Krainę Rumianku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów klas 4b, 4c oraz 7c. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję samodzielnie wykonać zapachowe świece, korzystając z naturalnych składników takich jak wosk pszczeli, olejki eteryczne oraz suszone kwiaty.

Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się, jak działa proces wytwarzania świec oraz jakie korzyści niesie za sobą palenie naturalnych świec. Każde dziecko miało okazję stworzyć własną, unikatową świecę, dobierając zapach, kształt i dekoracje według własnego uznania.

Zajęcia odbyły się w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pomagali i udzielali cennych wskazówek uczniom. Na zakończenie warsztatów każde dziecko mogło zabrać ze sobą wykonaną świecę, aby cieszyć się jej aromatem w domu.

Warsztaty prowadzone przez Krainę Rumianku okazały się nie tylko edukacyjne, ale również bardzo kreatywne i inspirujące dla uczestników. Dzieci opuszczały zajęcia z uśmiechem na twarzy i z dużą dawką satysfakcji z wykonanej pracy.