21 kwietnia dniem Kreatywności i Innowacji.

Dzień kreatywności w szkole był niezwykle ekscytujący – uczniowie mieli okazję wykazać się swoją wyobraźnią i pomysłowością, przebierając się za swoje ulubione postacie z filmów i bajek.

Na dyskotece szkolnej pojawiły się więc takie postaci jak Harly Quinn, Przybysz z Kosmosu, Księżniczki i Królowe, Minionki, Gangsterzy inni.. Uczniowie pomalowali się, założyli charakterystyczne stroje i akcesoria, by jak najlepiej odwzorować swoich filmowych bohaterów.

Impreza była pełna świetnej zabawy, tańca i rozmów na temat ulubionych filmów. Niektórzy nawet starali się zachowywać tak, jak ich postać z filmu – co dostarczało wielu śmiechu i radości.

Odbył się też konkurs na najciekawsze przebranie. Jury złożone z prezydium samorządu uczniowskiego, wyłoniło aż 7 laureatów. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Nad przebiegiem czuwała Pani Katarzyna Sujka.

Dzięki takiemu wydarzeniu uczniowie mieli okazję poznać się lepiej, wspólnie spędzić czas i cieszyć się swoją kreatywnością. Dyskoteka szkolna i przebrania za postaci z filmów na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników!