Daj przedmiotom drugie życie !

ECOKONKURS – CHARYTATYWNA ZBIÓRKA ODZIEŻY 1kg ubrań = 1 zł

Cel konkursu :

Głównym celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Dodatkowe cele akcji to: Edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży w zakresie gospodarowania odpadami, recyklingu, odnawialnych źródeł energii oraz ochronny przyrody. Kształtowanie wśród najmłodszych postawy życia zgodnie z zasadami ekologii oraz dbania o przyrodę. Promocja wśród dzieci i młodzieży idei zaangażowania społecznego, empatii oraz otwartości na drugiego człowieka, poprzez organizację szkolnych przedsięwzięć charytatywnych, których celem jest udzielenie wsparcia rówieśnikom.

Zbieramy :

buty połączone w pary akcesoria np. torebki , paski, biżuteria tekstylia domowe np. koce, pościel, obrusy, firany wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, niemowlęcej ( używane)

Co dzieje się z zebraną odzieżą?

Przesortowane rzeczy, zgodnie z kategoriami są przygotowywane do dalszej sprzedaży/ recyklingu i wprowadzane do ponownego obiegu zgodnie z założeniami gospodarki cyrkularnej.

Organizator konkursu – Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

Koordynator Katarzyna Szczygielska

Author: Magdalena Prokopowicz