Dzień Kobiet to Dzień Super Dziewczynki  w grupie „Biedronki”

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych jak i małych. W piątek 8 marca radosna atmosfera panowała już od  samego rana w naszej grupie. Chłopaki pięknie zaśpiewali dziewczynkom piosenkę i recytowali wiersze. Nasze super dziewczynki otrzymały wspaniałe prezenty oraz medale od swoich kolegów. Odbyły się również wybory Miss w różnych kategoriach. Szanowne JURY wybrało: Najbardziej Roześmianą Miss, Miss Szybkości, Miss Równowagi, Miss Najdłuższych Włosów, Miss Zgadywanek, Najbardziej Rozśpiewaną Miss, Najbardziej Rozskakaną Miss. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz brawa od chłopaków. Uwieńczeniem dnia był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każde dziecko obdarowało również swoją mamę przygotowanym upominkiem, czyli kwiatem i serduszkiem z życzeniami. Święto Kobiet to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Cały dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Grażyna Mądra

Author: Magdalena Prokopowicz