Przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek” w wykonaniu pań z Oddziałów Przedszkolnych nr 5 w Łukowie.

W środę 17 stycznia wszystkie panie z grup przedszkolnych zaprosiły swoich przedszkolaków oraz Klub Seniora z Gołąbek do naszego przedszkola, aby zaprezentować im przygotowane i wykonane przez siebie przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Panie nieco stremowane, zabrały naszych widzów w dziecięcy świat do tzw. baśni ostrzegawczej, która  pokazuje skutki nieodpowiedniego zachowania. Naiwna i niesłuchająca przestróg matki dziewczynka dostaje nauczkę i już nigdy nie będzie zbaczać ze ścieżki i rozmawiać z nieznajomym.

Celem przedstawienia było pokazanie najmłodszym jak ważne jest nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo naszych najbliższych i że nie wolno bezgranicznie ufać obcym.

Dziękujemy wszystkim za spotkanie ze sztuką i teatrem.

Author: Magdalena Prokopowicz