Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu „Rysujemy Papcia Chmiela

Dnia 23 listopada 2023 r. w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Rysujemy Papcia Chmiela”

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać związanego z naszym miastem autora komiksów pt. „Tytus, Romek i A’Tomek”, bądź kadry z komiksów lub występujące tam postacie. Dedykowany był przedszkolakom oraz uczniom klas I-III szkół podstawowych z Łukowa, Organizatorzy – członkowie stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa – po ocenie prac, nagrodzili osoby, które wykonały prace konkursowe.

W kategorii szkół podstawowych wyróżnienia otrzymały dwie uczennice naszej szkoły są to Aleksandra Jasińska i Blanka Stolarczyk obie z klasy 2 a.

 Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne niespodzianki i okolicznościowe dyplomy.

Author: admin