Uroczystości przy Krzyżu Katyńskim

17 września 2023 r. przedstawiciele społeczności naszej szkoły wzięli udział
w uroczystościach na Cmentarzu Parafialnym Św. Rocha w Łukowie. Jest to szczególny dzień w historii naszej Ojczyzny. Tego dnia uczczona została 84. rocznica napaści wojsk sowieckich na Polskę oraz zostali upamiętnieni zamordowani  oficerowie polscy przez sowieckie NKWD w kwietniu i maju 1940 roku. Symbolem tych tragicznych wydarzeń jest Krzyż Katyński ustawiony na łukowskim cmentarzu. Po uroczystej mszy wygłoszono okolicznościowe przemówienia, a następnie złożono kwiaty przed Krzyżem Katyńskim.

Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Gaja Domańska, Magdalena Domańska, Maja Kaczyńska, Wiktoria Kasperska, Rafał Radomyski, Konrad Zalewski, Opiekę nad uczniami sprawowali:  pani dyrektor Iwona Kmieć i Jerzy Kołodyński.