WYCIECZKA DO SALI ZABAW „ARKABOS”

Z okazji Dnia Dziecka sześciolatki z grupy „Słoneczka” pod opieką p. Grażyny Jabłońskiej i p. Kateryny Bodenko udały się komunikacją miejską do sali zabaw „Arkabos”. Przedszkolaki miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, karuzelę, minisamochody, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszyscy doskonale się bawili, co widać na zdjęciach. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. Było wspaniale!!! Ale to nie koniec niespodzianek … W przedszkolu każde dziecko zostało obdarowane słodkim upominkiem.

Sponsorem całej imprezy byli Rodzice, którym serdecznie dziękujemy, a wszystkim Dzieciom jeszcze raz życzymy wielu radości i spełnienia marzeń!

Author: Magdalena Prokopowicz