Dzień Otwarty

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią dnia 22 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie odbył się Dzień Otwarty dla wszystkich chętnych, którzy chcą zapisać swoją pociechę do naszej szkoły. Pierwszą oficjalną część spotkania poprowadziła p. dyrektor Iwona Kmieć, która zaprezentowała bogatą ofertę edukacyjną i lokalową naszej placówki. I chociaż ,,Piątka’’ jest najmłodszą szkołą podstawową w naszym mieście, ma wiele do zaoferowania, szczególnie najmłodszym dzieciom. Są to: nowoczesne środki dydaktyczne, przestronne i kolorowe sale lekcyjne, różnorodne zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, fachowa pomoc terapeutów szkolnych oraz doświadczona kadra pedagogiczna. W drugiej nieoficjalnej części spotkania swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Zebrani mogli również obejrzeć krótką prezentację reklamującą SP 5. Na koniec goście, czyli rodzice wraz z dziećmi, mogli w towarzystwie nauczycieli klas trzecich zwiedzić naszą placówkę i zobaczyć w pigułce jej walory.

Mamy nadzieję, iż 1 września br. duża grupa potencjalnych uczniów skorzysta z  bogatej oferty Szkoły Podstawowej nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego.