PAN  FOTOGRAF W GRUPIE „BIEDRONKI”

Dnia 6 marca br. dzieci z grupy „Biedronki” odwiedził pan fotograf – Grzegorz  Lipiński.   Podczas spotkania dzieci oglądały aparaty fotograficzne oraz inny sprzęt niezbędny w pracy fotografa. Zajęcia pozwoliły dzieciom poznać mechanizm działania aparatu fotograficznego, przyswoić podstawowe zasady robienia zdjęć. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane pracą fotografa. Większość dzieci postanowiła w przyszłości zostać fotografem.  Pan fotograf zwrócił uwagę na to, że każdy element sprzętu fotograficznego ma swoje miejsce                               w specjalnej torbie, która służy jako ochrona przed jego uszkodzeniem. Dziękujemy panu Grzegorzowi Lipińskiemu za ciekawą prezentację zawodu fotografa.

Grażyna Mądra, Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz