„Biedronki” w salonie fryzjerskim

Dzieci z grupy „Biedronki” w ramach poznania zawodów 23 lutego udały się na wycieczkę do pobliskiego salonu fryzjerskiego. Przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera. Zapoznały się także z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Pracownicy salonu przyjęli dzieci bardzo serdecznie i z wielką chęcią opowiedziały o swojej pracy. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć urządzenia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dzieci chętnie i z odwagą oddały się w ręce specjalistów, którzy stworzyli piękne stylizacje i warkoczyki.
Wizyta w salonie sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości.

Serdecznie dziękujemy pracownikom salonu L’arc za ciepłe przyjęcie i       niezapomniane wrażenia.

Elżbieta Cąkała, Grażyna Mądra

Author: Magdalena Prokopowicz