Jesień maluje świat

Pod koniec października (26.10.2022 r.) odbył się dla klas młodszych naszej szkoły konkurs plastyczny pod hasłem „Jesień maluje świat”. Młodzi artyści, wrażliwi na piękno otaczającej przyrody, stworzyli pastelami rysunki jesiennych pejzaży.

Laureatami konkursu zostali:

Kamil Matysiak kl. I A, Joanna Rybicka kl. II B, Zuzanna Kulenty kl. III B

II MIEJSCE

Karina Leczkowska kl. I C, Gabriela Szczygielska kl. II B, Gabriela Izdebska kl. III A

Aleksandra Laskowska kl. I C, Antoni Białach kl. II A, Patrycja Woch kl. III C

WYRÓŻNIENIE

Sallakhadin Ferzauli kl. III C

Prace laureatów prezentuje galeria. Gratulacje składają organizatorzy konkursu: Marzanna Nowicka i Grażyna Sawicka.

PROTOKÓŁ Z KONKURSU PLASTYCZNEGO W KLASACH  I – III

Konkurs plastyczny pod hasłem „Jesień w lesie” odbył się 30 października 2018 roku. Jego celem było rozwijanie zainteresowań artystycznych – uzdolnień plastycznych oraz propagowanie wiedzy o rodzimej przyrodzie wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły. Każdą klasę reprezentowało dwoje dzieci. Uczestnicy wykonywali rysunki pastelami. Jury wyróżniło i nagrodziło dyplomami prace następujących uczniów:

I   MIEJSCE    Nikola   Sulej    kl. I C

Maja   Kaczyńska    kl. III A

II   MIEJSCE    Zuzanna   Krasuska    kl. I A

Wiktoria   Celińska    kl. II C

III   MIEJSCE    Ola   Gajda    kl. I D

Marta   Bartnikiewicz    kl. II B

Wyróżnione prace były eksponowane na szkolnej wystawie.

ORGANIZATORZY:

Lidia Parzyszek