„Mali goście”

Dnia 11.05.2022 r. w naszej szkole gościliśmy dzieci z Przedszkola Integracyjnego w Łukowie z grupy „Jagódki” oraz „Ekoludki” wraz z ich wychowawczyniami .

Uczniowie klasy 3 c z wychowawczynią p. Hanną Zawadzką przygotowali dla nich zajęcia integracyjne. Trzecioklasiści zagrali na flecie znane melodie z dziecięcego repertuaru np. „Siała baba mak”, „Wlazł kotek na płotek”, „Mam chusteczkę haftowaną”. Przedszkolaki miały odgadnąć, co to za melodia. Byliśmy pod wrażeniem, gdy przedszkolaki odgadywały kolejne tytuły. Następnie uczniowie z przedszkolakami wykonywali barwne motyle techniką origami. Na koniec pobytu przedszkolaki zwiedziły szkołę. Dzieci wzajemnie obdarowały się drobnymi upominkami w postaci słodyczy. Wizyta bardzo podobała się małym gościom.