BAL  KARNAWAŁOWY  W GRUPIE „BIEDRONKI”

10 lutego w grupie dzieci 3-letnich odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia. Przedszkolaki czekały na ten dzień przez wiele tygodni. Tego dnia w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Wystrój sali przedszkolnej wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy.  Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz do zdjęć indywidualnych. Maluszki bawiły się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W czasie przerwy dzieci miały słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Grażyna Mądra

Elżbieta Cąkała