FERIE Z KSIĄŻKĄ – KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII

Regulamin konkursu fotograficznego dla klas IV-VIII „Ferie z książką”

I. Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka Szkoły Podstawowe nr 5 w Łukowie
  2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów  klas IV-VIII naszej szkoły.
  3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  4. Konkurs ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do spędzania wolnego czasu z książką oraz kreatywnego podejścia do zagadnień związanych z fotografią.
  5. Tematykę zdjęcia powinna stanowić książka, czytelnik z książką, w dowolnym miejscu spędzania ferii. Tylko takie zdjęcia będą brane pod uwagę w trakcie wyłaniania zwycięzców. Zdjęcia ukazujące treści niewłaściwe, odbierane powszechnie za nieobyczajne bądź niezgodne z prawem nie będą dopuszczone do konkursu.
  6. Minimalna wielkość zdjęcia to 1600x2000px, preferowany format to jpg.
  7. Zdjęcia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: grzeczynska.lidia.pg2@gmail.com  w tytule wiadomości należy wpisać: KONKURS.
  8. Nagrodzone zostaną trzy najciekawsze, kreatywne fotografie.
  9. Każdy uczestnik może przysłać jedno zdjęcie.
  10. Każde zgłoszenie powinno zawierać: Imię i nazwisko zgłaszającego, telefon kontaktowy  do rodziców.
  11. Na zdjęcia czekamy do 06.03.2022 r.(zdjęcia wysłane po tej dacie nie będą brały udziału w konkursie).
  12. Wyboru zwycięskich prac dokona jury wybrane przez Dyrektora Szkoły.
  13. Zwycięzcy zostaną poinformowani przez dziennik elektroniczny.
  14. Wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.
  15. Wręczenie nagród odbędzie w terminie wyznaczonym przez organizatora.

II. Postanowienia końcowe:

1. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.
  2. Prace nie będą odsyłane do uczestników.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania zgłoszonych fotografii w celu zamieszczenia ich na stronie szkoły.
  4. Zgłoszenie zdjęcia i wypełnienie wszystkich warunków konkursu jest jednoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu.
  5. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca  zdjęcia jest jej autorem. Uczestnik przesyłając fotografię zapewnia, że osoba, która znajduje się na tej fotografii wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację.
  6. Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator.