DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2021/2022

(…) Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe.Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego, dlatego szuka, czasem burzliwie szuka,prawdziwych wartości i ceni tych ludzi, którzy ich nauczają i według nich żyją. (…)św. Jan Paweł II

Tymi słowami Pani Dyrektor Iwona Kmieć powitała w dniu 14 października 2021 roku wszystkich zgromadzonych podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Mateusz Popławski, Zastępca Burmistrza Miasta Łuków, który przekazał życzenia oraz wręczył nagrody zasłużonym nauczycielom. W części artystycznej występujący uczniowie przypomnieli historię ustanowienia 14 października Dniem Edukacji Narodowej oraz podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud. Występ młodych artystów widownia przyjęła z aplauzem.

Uroczystość odbyła się w reżimie sanitarnym.