5C NA WYCIECZCE KLASOWEJ W SIEDLCACH

Szkoła wielu uczniom kojarzy się z nauką i obowiązkiem, zwłaszcza w ostatnich miesiącach. Jednak 13.10.2021 r. uczniowie klasy 5c mieli okazję wzbogacić swoje szkolne doświadczenia i poszerzyć wachlarz miłych wspomnień o pobyt w kinie i warsztaty kulinarne. Uwagę piątoklasistów przykuł film animowany pt. „Rodzinka rządzi”, który w barwny sposób przekazał ważną prawdę, iż w rodzinie mamy oparcie i pokazał znaczenie współpracy z innymi. Po seansie przyszedł czas na ucztę dla ciała w postaci … pierogów. Dla wielu rówieśników to danie pozostaje w sferze marzeń, ale nie dla uczniów klasy 5c. Dzięki cennym wskazówkom, których udzielił szef kuchni z restauracji „Cicha Stanica”, podniebienie uczestników cieszyły własnoręcznie przygotowane pyszne pierogi.

Uśmiechy na twarzach były najlepszym dowodem na wspaniale spędzony szkolny dzień!

Dorota Nurzyńska