Święto Mamy w grupie Oa

Dnia 24 maja br. wychowankowie grupy Oa bardzo uroczyście obchodzili święto swoich mam. Przybyłych na nią gości serdecznie powitała wychowawczyni Magdalena Parzyszek. Po ciepłych i wzruszających słowach powitania nadszedł czas na występy dzieci. Przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się recytując i inscenizując wiersze, śpiewając piosenki. A to wszystko dla najważniejszych kobiet w życiu maluchów – czyli ich ukochanych mam, które z dumą i wzruszeniem podziwiały artystyczne popisy swoich milusińskich.

Po zakończeniu części artystycznej wszystkie mamy zostały obdarowane przez swoje pociechy pięknym laurkami, samodzielnie wykonanymi portretami  oraz słodkimi buziakami. Przy poczęstunku mamy wraz z dziećmi spędziły miłe i niezapomniane chwile.

• ?????????????