CZEKAMY  NA  WAKACJE

„Chociaż słońce jasno świeci, trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas.

 Teraz wakacje Czekaja nas.”

              Kalendarz roku szkolnego 2023/24 w przedszkolu wypełniony był do ostatniej kartki działaniami  z dziećmi i na rzecz dzieci. Włączali się w nie wszyscy – zarówno dyrekcja, nauczyciele, rodzice, personel pomocniczy jak i instytucje oraz osoby ze środowiska lokalnego. Rok intensywnej pracy dobiegł końca. Przedszkolaki z  grupy „Biedronki”  z rąk wychowawców otrzymały dyplomy. Nie zabrakło również smakołyków: ciastka, ciasto, soczki – przygotowanych przez Rodziców.  Nauczycielki podziękowały dzieciom za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Kochane przedszkolaki!!! Życzymy wspaniałych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Grażyna  Mądra, Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz