Wiosenne wydarzenia plastyczne

18 marca 2024r. w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.  Kartka Wielkanocna. Wśród laureatów tego konkursu znalazła się ucz. Naszej szkoły– Marta Bartnikiewicz z kl. 7 b . Natomiast godne  wyróżnienia zdobyły uczennice:

Julia Osiak z kl. 6 d, Iga Gajo z kl. 5 b oraz Marcelina Król z kl. 5 b. Wszystkie zwycięskie prace można obejrzeć w ramach wystawy świątecznej w ŁOK-u  a pozostałe ciekawie wykonane kartki są wyeksponowane na korytarzu i w holu szkoły.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem Pani Haliny Sekity- Waltz

Ponadto uczniowie klas 4-7 wykonali palmy wielkanocne, które zostały przekazane na kiermasz i licytację na rzecz potrzebującej osoby.

Dodatkowo klasa 7c z Panią Nurzyńską zrobiła Marzannę, z którą ,,przedszkolaki” powitają wiosnę.

Radość tworzenia i kultywowanie tradycji przyniosła uczniom dużo satysfakcji !!!