Dzień Kobiet w „Słoneczkach”

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i tych małych. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki ze „Słoneczek” otrzymały serdeczne życzenia i upominki od wszystkich dżentelmenów z grupy oraz miały okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej pt. „Małe kobietki”. Tego dnia dzieciom towarzyszyła radosna atmosfera już od samego rana. Dodatkową atrakcją okazał się „pan Teofil”, który przyjechał do przedszkola, żeby zapoznać wszystkich ze starym kinem poprzez pogadankę i włączanie dzieci do swobodnych wypowiedzi. Finałem spotkania okazało się kupowanie biletu do kina w kasie w języku angielskim oraz projekcja bajki z połowy XX wieku z popkornem i innymi smakołykami w ręku. Przedszkolaki przez chwilę poczuły się jak w prawdziwym kinie.

Patrycja Skrzypiec

Elżbieta Cąkała