Igrzyska Dzieci 2011 – Finał Powiatowy w Mini Siatkówce

W dniach 10-11. 01. 2024 w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie odbyły się Finały Powiatu Łukowskiego w mini siatkówce dziewcząt i i chłopców w kategorii „czwórek”. Do finału dziewcząt zakwalifikowało się osiem szkół” SP 5 Łuków, SP 4 Łuków, SP 2 Łuków, SP Zarzecz, SP Sarnów, SP Stoczek Łukowski, SP Strzyżew, SP Stara Prawda.

W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

Gr A – SP Stoczek Łukowski, SP 5 Łuków, SP Stara Prawda, SP 2 Łuków

Gr B – SP Strzyżew, SP 4 Łuków, SP Sarnów, SP Zarzecz.

Końcowe wyniki mistrzostw:

1 miejsce – SP 5 Łuków,

2 miejsce – SP Strzyżew

3 miejsce – SP 4 Łuków

4 miejsce – SP 2 Łuków

5 miejsce – SP Stara Prawda

6 miejsce – SP Sarnów

7 miejsce – SP Zarzecz

8 miejsce – SP Stoczek Łukowski

Skład drużyny zwycięzkiej: Gajda Aleksandra, Górczyńska Julia, Jastrzębska Amelia, Osiak Anna, Osiak Julia, Toporowicz Lana, Wiącek Karolina, Pływacz Alicja, Siwiak Amelia, Szczęśniak Alicja, Rubacha Maria,

Opiekunowie: Marek Zabłocki, Artur Głębicki.

Do finału chłopców w dniu 11.01.2024 zakwalifikowało się siedem drużyn: SP Łuków, SP 4 Łuków, SP 1 Łuków, SP Zarzecz, SP Krzywda, SP Stanin, SP Strzyżew.

Grupy po losowaniu:

Gr A – SP 1 Łuków, SP Stanin, SP 5 Łuków, SP Krzywda,

Gr B – SP Zarzecz, SP 4 Łuków, SP Strzyżew.

Końcowe wyniki:

1 miejsce – SP 5 Łuków

2 miejsce – SP 4 Łuków

3 miejsce – SP Strzyżew,

4 miejsce – SP Krzywda,

5 miejsce – SP 1 Łuków

6 miejsce – SP Stanin, SP Zarzecz.

Skład drużyny SP 5 Łuków:

Atkonis Krystian, Barszczewski Kacper, Bondarczuk Dominik, Dylak Mikołaj, Gajaszek Michał, Mojski Krzysztof, Podołowski Miłosz, Surynovicz Wadzim, Szczygielski Szymon, Wiąckiewicz Franciszek.

Opiekun drużny: Artur Głębicki.

Zwycięskie drużyny zakwalifikowały się do finału rejonowego, który odbędzie się w Białej Podlaskiej.