Światowy Dzień Wolontariatu

5 grudnia w Światowy Dzień Wolontariatu nasi życzliwi wolontariusze odwiedzili pensjonariuszy Domu Seniora w Świderkach. Był to wyjątkowy i magiczny wspólnie spędzony czas, który zbliżył do siebie pokolenia seniorów i młodzieży. Podczas spotkania zostały przekazane seniorom ręcznie robione kartki z życzeniami i pozdrowieniami, przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod okiem nauczycielki plastyki p. Haliny Sekity-Waltz oraz w ramach akcji organizowanej podczas Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie wręczyli seniorom drobne upominki, które zostały zakupione dzięki funduszom zebranym podczas kiermaszu zorganizowanego przez szkolne koło wolontariatu z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali utwory muzyczne. Odbyło się wspólne kolędowanie do którego chętnie włączyli się seniorzy. Nad przygotowaniem i oprawą muzyczną czuwał nauczyciel muzyki p. Andrzej Hryciuk.

psycholog Hanna Klimuszko

pedagog Danuta Dybciak-Bocian