Spotkanie z Mikołajem w grupie „Biedronki”.

Każde dziecko wie, że list do św. Mikołaja trzeba koniecznie napisać, bo jeśli się tego nie zrobi, Mikołaj może zapomnieć, że miał przyjść z prezentem. Przedszkolaki oczywiście pamiętały o przygotowaniu listów. Tuż przed wizytą św. Mikołaja – długo oczekiwanego gościa, z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy, kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie. Ileż było przy tym radości wśród dzieci, a w sali od razu zrobiło się świątecznie. W środę 6 grudnia przyszedł do dzieci długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Przedszkolaki zaśpiewały  piosenkę pt.: „Pan Mikołaj święty”, a następnie wspólnie recytowały wierszyk. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z Mikołajem oraz prezenty zakupione przez Rodziców. Dzieci dostały także od św. Mikołaja wspaniałe zabawki do sali ufundowane przez Radę Rodziców w naszej szkole. Maluszki zaprosiły Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze.

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i  prezenty.

Grażyna Mądra, Elżbieta  Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz