Dzień Pluszowego Misia w grupie „Biedronki” i „Motylki”

W dniu 24.11.2023r. przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Motylki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim misiem. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Misie szare, misie bure”, „Jedna łapka, druga łapka” oraz  „Pluszowy miś”. Dla dzieci przygotowana została fotobudka pod hasłem: „Zgadnij, kto jest misiem”. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Grażyna Mądra, Anna Chmielewska

Author: Magdalena Prokopowicz