Dzień życzliwości

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To wspaniała okazja, żebyśmy mogli przypomnieć sobie jak ważne na co dzień jest okazywanie sobie szacunku, życzliwości i miłych gestów. Uśmiech i ciepłe słowa wnoszą radość i szczęście w nasze życie. Każdy z nas swoją życzliwą postawą może sprawić, że życie drugiego człowieka stanie się pogodniejsze. Z tej okazji w klasach i grupach przedszkolnych wychowawcy poprowadzili zajęcia dotyczące tematyki życzliwości. Uczniowie i nauczyciele w szkole przyszli ubrani na żółto, w kolorze symbolizującym radość. W szkole odbył się kiermasz słodkości, które przygotowali chętni uczniowie i z którego dochód zostanie przeznaczony na upominki dla mieszkańców domu seniora, których wkrótce planujemy odwiedzić. Uczniowie tego dnia przesyłali sobie pozdrowienia i miłe słowa za pomocą szkolnej poczty życzliwości. Wśród uczniów w klasach wybrano króla, królową życzliwości. Zostali nimi:

Aleksandra Jasińska kl. 2a, Paweł Wiąckiewicz kl. 2a, Kaja Przeździak kl. 4a, Bartłomiej Prokop kl. 4a, Łucja Bilska kl. 4b, Franciszek Zawadzki kl. 4b, Zuzanna Antolik kl. 4c, Aleksander Kołodziejak kl. 4c, Wiktor Wierzchowski kl. 5a, Lena Skorupska kl. 5a, Aleksandra Szcześniak kl. 5b, Juli Janiak kl. 5c, Zuzanna Rybicka kl. 5d, Dawid Trochimski kl. 6b, Aleksandra Gajda kl. 6d, Kamil Sobota kl. 7a, Marta Kuriy 7a, Jakub Ławecki kl. 7c, Maja Osiak kl. 7c

Specjaliści szkolni.