„Czaruś’’

17 listopada naszą szkołę i przedszkole odwiedziła pani Joanna Kapitaniuk z łukowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Czaruś’’, aby odebrać karmę i akcesoria dla zwierząt zbierane przez ponad miesiąc przez naszych wychowanków.

Pani Kapitaniuk przeprowadziła z dziećmi z grup przedszkolnych „Motylki”, „Sówki”, „Słoneczka” i „Biedronki” zajęcia o potrzebie dzielenia się z innymi na przykładzie bajki o zajączku, który nie chciał się dzielić, opowiedzianej w formie japońskiego teatru kamishibai. Później odwiedziła także świetlicę oraz klasę 2c, której uczniowie nazbierali wyjątkowo dużo karmy na tle innych klas.

Organizatorzy zbiórki: Ewa Gładzikowska (inicjatorka), Żaneta Antolik, Agata Cabaj, Elżbieta Cąkała, Anna Chmielewska, Agnieszka Czerska, Grażyna Mądra, Magdalena Parzyszek, Patrycja Skrzypiec