Mistrz Przyrody klas IV

Dnia 14 czerwca 2023 odbył się w formie testu szkolny konkurs o tytuł Mistrz Przyrody

Celem konkursu było wyłonienie uczniów, którzy zrozumieli i zapamiętali najwięcej wiadomości i umiejętności wymaganych w podstawie programowej z przyrody, a także posiadają wiedzę wykraczającą poza te ramy.

Do konkursu mogli przystąpić uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego ze wszystkich sprawdzianów uzyskali oceny co najmniej dobre i osiągnęli semestralną średnią ocen z przedmiotu blisko 5 lub wyższą. Uczniowie ci wykonali zielnik, obserwacje przyrodnicze lub inne zadania dodatkowe, w których stosowali wiedzę w sytuacjach problemowych.

Test był przygotowany z treści nauczanych w klasie czwartej. Niektóre pytania sprawdzały wiedzę pozaszkolną.

Najlepsze wyniki

Imię i nazwisko uczestnika, jego tytuł po konkursieKlasaLiczba punktówMiejsce
Wiktoria Świder – MISTRZ PRZYRODY klas IV4b20I
Iga Gajo – Wicemistrz Przyrody klas IV4b18II
Szymon Okliński – Wicemistrz Przyrody klas IV4d18II

Liczba punktów możliwych do uzyskania za treści z podstawy programowej: 22.

Zwyciężczyni otrzymała dyplom. Gratulujemy, a uczestnikom konkursu dziekujemy

Organizator konkursu Grzegorz Gałach