Klasa I c i III b   na  ,,Farmie Iluzji”

Dnia 5 czerwca 2023r. klasy I C i III B  pod opieką swoich wychowawczyń : p. Magdaleny  Parzyszek,  p. Grażyny Sawickiej  wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji” w Mościskach – „gdzie nic nie jest takie, jakie się z pozoru wydaje …”

Dzieci zwiedziły Muzeum Iluzji, w którym miały  przejść  przez salę pełną luster, oglądały się w krzywych zwierciadłach, czy próbowały schwycić hologramy. Następnie odkrywały tajemnice Lewitującego Kranu i Studni Nieskończoności.
Wielką atrakcją była niewątpliwie Latająca Chata Tajemnic – drewniany domek, w którym dzieją się istne czary: woda płynie do góry, ludzie nie mogą utrzymać równowagi. Zaciekawiło wszystkich  duże krzesło i stół olbrzyma, przy których czuły się jak krasnoludki.  Zmierzyły się także z wiklinowym labiryntem pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli oraz linowym placem zabaw. Mnóstwo radości dał przejazd kolejką Wild West , a także przejazd na karuzeli łańcuchowej i statkiem pirackim. W trakcie pobytu na farmie  dzieci  wzięły  udział w przeprawie tratwami. Dużą popularnością cieszył się sklepik z tematycznymi  pamiątkami .Wycieczkę do „Farmy Iluzji”  z pewnością wszyscy będą długo wspominać, wniosła ona w nasze życie wiele nauki i zabawy. Dostarczyła nam  wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!

Magdalena Parzyszek

Author: Magdalena Prokopowicz