WYCIECZKA DZIECI Z GRUPY „BIEDRONKI” DO SALI ZABAW „MŁYNEK”

31 maja dzieci z grupy  „Biedronki” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Młynek” w Siedlcach.. Dla niektórych przedszkolaków z grupy młodszej była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grupy, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków. Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola. Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Maluchy radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię.

Grażyna Mądra, Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz