Koncert

Dnia 19.04.2023 r. w naszej szkole gościliśmy uczniów Łukowskiej Szkoły Muzycznej. Koncert, a właściwie opowieść muzyczna skierowana była  dla uczniów kl. 1-3.  Artyści występujący na scenie wprowadzili  nas w zaczarowany świat muzyki. Zaprosili  w podróż muzyczną do pewnej krainy niedaleko stąd, której bohaterowie są niezwykli i zaczarowani.

Główną bohaterką tej opowieści była Lena, a tak naprawdę uczennica naszej szkoły Zuzanna Krasuska i jej czarodziejski flet. Uczniowie podczas koncertu mogli poznać następujące instrumenty : flet, klarnet, saksofon skrzypce, akordeon, puzon oraz gitarę klasyczną-  nie tylko brzmienie, ale na końcu dotknąć każdego z nich.

Wykonawcami  muzycznego przedstawienia, a zarazem bohaterami tej opowieści byli : Ignacy Celiński, Amelia Gomółka, Gabriela Semczuk, Antoni Sikora, Natalia Gomółka, Julia Czarnocka.

Uczniowie w ciszy i skupieniu wysłuchali koncertu na koniec wielkimi brawami podziękowali artystom za przedstawienie.