Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada na całym świecie obchodzony był Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Od listopada do grudnia w naszej szkole odbywały się również działania, które miały na celu promowanie i rozwijanie u uczniów postawy szacunku, życzliwości i wrażliwości na drugiego człowieka. Wychowawcy w klasach zorganizowali zajęcia poruszające tematykę życzliwości, konieczności okazywania innym szacunku i korzyści płynących z otwartej i miłej postawy wobec innych ludzi. Uczniowie wzięli udział w zabawie „życzliwy kolega”. Losowali imię i nazwisko kolegi z klasy, którym przez tydzień starali się dyskretnie umilać dni. Klasy przygotowały łańcuchy życzliwości, którymi został udekorowany dolny hol szkoły. Dodatkowo odbył się konkurs plastyczny „Szkolna życzliwość w kadrze”. Uczniowie, którzy wzięli w nim udział zostali nagrodzeni przez Panią dyrektor. Gratulujemy: Jowicie Dębowskiej (kl. 1a), Michalinie Mościckiej (kl. 1a), Aleksandrze Jasińskiej (kl. 1a), Idze Głowackiej (kl. 2b), Fabianowi Zachoszcz (kl. 3b), Michalinie Wesołowskiej (kl. 3b), Hannie Żurawskiej (kl. 3b), Bartłomiejowi Prokopowi (kl. 3b). Wyrażamy nadzieję, że życzliwość na stałe zagości naszej szkole.

Koordynatorami akcji szkolnej były psycholog Hanna Klimuszko i pedagog szkolny Danuta Dybciak-Bocian