Rozśpiewana „Kolorowa Jesień”

W dniu 9 listopada 2022r. odbył się Przegląd Piosenki Jesiennej  pt.: „Kolorowa Jesień”. Organizatorem było Przedszkole Integracyjne nr 1. Jego celem jest przede wszystkim popularyzowanie śpiewania wśród dzieci, kształtowanie umiejętności wokalnych i rytmicznych. W ten sposób dzieci również lepiej poznają bogaty repertuar piosenek o jesieni. Młodzi piosenkarze prezentowali utwory w kategorii „soliści”.  Wszyscy wykazali się nie lada odwagą, występując na scenie, przed licznie zebraną publicznością, która wspierała ich wielkimi brawami. Nasze oddziały przedszkolne reprezentowała Barbara Głogowska, śpiewając piosenkę pt.: „Idzie jesień plony niesie”.

Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i prezent.  Na wszystkich czekał słodki poczęstunek. To niezwykłe listopadowe spotkanie przyniosło jego uczestnikom oraz zebranej publiczności wiele emocji, a przede wszystkim satysfakcji i radości.

Małgorzata Wojciechowska

Grażyna Jabłońska