Wycieczka do Chełma dla rodzin z Ośrodka dla Cudzoziemców

W dniu 15 czerwca Stowarzyszenie Dla Ziemi zorganizowało wycieczkę do Chełma dla rodzin z Ośrodka dla Cudzoziemców. Dyrekcja i pracownicy Młodzieżowego Dom Kultury przygotowała bogaty program: warsztaty w grupach: plastyczna, taneczna. Pobyt uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 – recytacje oraz koncert na bębnach pod kierownictwem Tomasza Kozdraj. Zwiedzanie Podziemi Kredowych z przewodnikiem i spotkanie z Duchem „Bieluchem” były ogromną atrakcją. Kropką nad było spotkanie z pracownikami lokalnego radia „Bon Ton”. Nad realizacją programu czuwała Ewa Kozdraj oraz Elżbieta Rojek. Opieką pedagogiczną sprawowała kierownik wycieczki mgr Janina Kiewel – nauczyciel języka rosyjskiego, pilot wycieczek.