„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę”.

(Sophia Loren)

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu.

Grupa Słoneczka w montażu słowno-muzycznym zaprezentowała wierszyki, piosenki i interpretacje ruchowe, będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci pod opieką pań wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról, wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko pierwszy raz w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość odbiorcy.

Grażyna Jabłońska

Author: Magdalena Prokopowicz