Udział w akcji charytatywnej – przedszkolaki z grupy „Biedronki”

Nauczyciele i  dzieci z grupy „Biedronki” wraz z rodzicami  we współpracy  z panią bibliotekarka Ewą Urbańską z Miejskiej Biblioteki Publicznej z Filii Nr 3 włączyły się do akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Labirynt”. Celem akcji było wykonanie stroików, ozdób, pisanek wielkanocnych i przekazanie na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Osób z Autyzmem i ich rodzin. Należy podkreślić, że przedszkolaki i ich rodzice włączyli się do akcji z ogromnym zapałem. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami. Przedszkolaki miały też okazję spotkać się z panią Prezes Stowarzyszenia Wspierania Osób                  z Autyzmem i ich rodzin „Labirynt”. Pani Prezes Grażyna Kulik serdecznie podziękowała nauczycielom, rodzicom i przedszkolakom.

Grażyna Mądra, Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz