Kinga Zielińska stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego

Kinga Zielińska uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie otrzymała stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego, przyznawane w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych”.

Kinga Zielińska uczennica „Piątki” została nagrodzona stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021-2023” realizowane przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działanie 12.2 Kształcenie Ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020,współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kinga Zielińska zapracowała na to wyróżnienie bardzo wysokimi wynikami w nauce oraz zdobyciem tytułów laureatki w konkursach ogólnopolskich. Odniesione sukcesy uczennicy są powodem do satysfakcji i dumy dla całej społeczności szkolnej.

Serdecznie Kindze gratulujemy i życzymy , aby otrzymane stypendium było zachętą do podejmowania coraz trudniejszych wyzwań i stało się przepustką do realizacji własnych marzeń. Życzymy kolejnych sukcesów.