Przedszkolak wyróżniony w konkursie „Najpiękniejsza łukowska choinka i ozdoba choinkowa – 2021”

Serdeczne gratulacje dla Franciszka Marek z grupy „Biedronki” za wyróżnienie w konkursie. W dniu 20 grudnia 2021 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łukowie odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej, której organizatorami byli Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej. Na konkurs wpłynęło 150 prac.  W tym dniu wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursu. Celem konkursu było wykonanie choinki lub ozdoby choinkowej z zastosowanie ciekawych i oryginalnych materiałów i technik zdobienia. Prace do konkursu zostały wykonane przez następujących przedszkolaków: Franciszka M., Natalię K., Krzysztofa G., Igora Sz. Wyróżniona została choinka przedszkolaka Franciszka Marek. Franio otrzymał nagrodę i dyplom. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Mądra

Author: Magdalena Prokopowicz