Nominacja do plebiscytu „Nauczyciel na Medal i Przedszkole na Medal”

Szanowni Państwo niezmiernie miło nam jest poinformować, że nauczycielka naszej szkoły pani Anna Chmielewska została nominowania przez Rodziców do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Nauczyciel na Medal i Przedszkole na Medal”. Jest to największy plebiscyt edukacyjny w Polsce. W naszym województwie jest prowadzony przez „Kurier Lubelski”. 
W związku z powyższym serdecznie zachęcamy Państwa oraz Wasze rodziny i znajomych do głosowania na panią Annę Chmielewską, głos można oddać w formie np. smsa o treści: CLB.395 na nr tel. 72355 koszt to 2.46 oraz głos na przedszkole: TLB.333 na nr tel. 72355 lub logując się na www.kurierlubelski.pl/nauczyciel, gdzie również uzyskamy szczegóły dotyczące przebiegu całego plebiscytu i formy głosowania.
Liczymy na Państwa wsparcie w tej szlachetnej akcji. Cieszymy się, że jedyną osobą nominowaną jest nauczycielka naszej placówki, która oprócz pracy w oddziale przedszkolnym, uczy niektóre klasy 4-8. 
Serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców, którzy dostrzegli działania i zaangażowanie pani Anny Chmielewskiej w codzienny trud i wytrwałość w pracy z dziećmi. 
Razem możemy więcej!!! Głosujmy już dziś i tak przez cały miesiąc listopad. Zakończenie głosowania pierwszego etapu upływa 1 grudnia br. o godz. 22.00

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły 
Iwona Kmieć

Author: Magdalena Prokopowicz