Mamy srebrny medal w biegach

21 października br. w Tomaszowie Lubelskim odbył się finał wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych organizowanych przez SZS. Naszą szkołę reprezentowały na tych zawodach miedzy innymi dziewczęta klas IV – VI w ramach tzw. Igrzysk Dzieci po wcześniejszym uzyskaniu awansu na etapach powiatu i rejonu. Nasze biegaczki spisały się bardzo dobrze, zajmując II miejsce. Najlepsze okazały się zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego a III miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 5 z Lublina. Skład sztafety reprezentującej naszą szkołę: Maja Szczygielska (7c), Maryna Machniak (7d), Natalka Baniak (5b), Marta Bartnikiewicz (5b), Tosia Matejek (4d), Aleksandra Gajda (4d), Julia Osiak (4d), Milena Królik (5c) i Alicja Sulej (7d). Dziewczętom należą się ogromne gratulacje, tym bardziej, że większość to uczennice klas czwartych i piątych i rywalizowały ze starszymi przeciwniczkami. Liderkami zespołu były Maja Sczygielska i Martyna Machniak.  Jeszcze raz gratulujemy srebrnego medalu .