ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2020/2021 W GRUPIE „BIEDRONKI”

W piątek 25.06.2021r. w grupie „Biedronki” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.  Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wierszyk, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy. Na zakończenie uroczystości dzieci zasiadły do słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Z okazji wakacji Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i wielu niezapomnianych chwil.

Grażyna Mądra

Elżbieta Cąkała