Dołączamy się do akcji i wspieramy całym sercem #dziengodnosci

Z ogromną przyjemnością bierzemy udział w pomarańczowym wyzwaniu!

🧡

Dziękujemy Przedszkolu Integracyjnemu w Łukowie za zaproszenie do wyzwania.

Akcja #challengedziengodnosci została zorganizowana przez PSONI koło w Myślenicach

𝐂𝐄𝐋𝐄𝐌 zapoczątkowanej akcji przez PSONI jest:- zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego- propagowanie wiedzy o obchodzonym 5 maja Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jak dołączyć do wyzwania? Wystarczy:1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszulka, apaszka, czapka, krawat itp.2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem #dziengodnosci i wstawić na swój profil na Facebook 3. Nominować kolejne co najmniej trzy osoby (może to być również grupa osób, szkoła, przedszkole lub instytucja) 4. Każda osoba włączająca się do akcji #challengedziengodnosci do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie co najmniej trzy osoby.5. Na wykonanie zadania jest 48 godzin Zapraszamy serdecznie do wyzwania:

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łukowie

Przedszkole „Baśniowy Dworek” w Łazach

Szkołę Podstawową Nr 3 w Łukowie #dziengodnosci

Author: admin