Dzień Kobiet w grupie „Biedronki”

Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy i pierwszy promień bliskiej wiosny. Dzień bez kłopotów i bez trosk, dużo radości.

8 marca  to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,

zarówno te duże, jak i te małe. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.  I pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w przedszkolnej  sali panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Chłopcy odśpiewali dziewczynkom „sto lat”, złożyli życzenia, wręczyli drobne upominki. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech… Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Cały dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku.

Grażyna Mądra

Elżbieta Cąkała