KONKURS PLASTYCZNY „ŁUKÓW MIASTEM ZIELENI”

Organizatorem konkursu było Miasto Łuków. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla dzieci klas „0” zamieszkałych na terenie Łukowa. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej zieleń miejską w Łukowie lub wyobrażenie dotyczące wyglądu terenów zielonych, takich jak bulwar, park, osiedla, place, skwery, zieleń przed budynkami. Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 5 wzięły udział w konkursie. Prace konkursowe wykonali: Antoni M., Ola N., Marcelina Z., Nikola R., Michalina W., Amelia K. Wyróżniona została praca plastyczna Antoniego M., przedszkolaka z grupy „Biedronki”. Dyplom i upominek ufundowany przez Organizatora wręczył Antkowi 1 grudnia burmistrz Łukowa Piotr Płudowski. Gratulujemy i dziękujemy dzieciom za udział w konkursie.

Author: Magdalena Prokopowicz