Aniołkowe Granie na rzecz rodzin zastępczych.

Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu pragnie serdecznie podziękować uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz dyrekcji za pomoc i  zaangażowanie w IV Edycję Akcji Charytatywnej Aniołkowe Granie na rzecz rodzin zastępczych.

Dzięki wspólnym działaniom w naszej szkole udało się zebrać kwotę

1400 złotych.

W piątkowy wieczór, 31 stycznia br., przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego SP5 oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu zostali zaproszeni  na niecodzienne wydarzenie. Była nim gala ”Aniołkowe Granie”. Podczas koncertu organizatorzy wręczyli dyplomy z podziękowaniem wszystkim, którzy bezpośrednio uczestniczyli w akcji. Do naszej szkoły dyplom przywiozła pani Edyta Sobota, która koordynowała akcją na terenie szkoły.

Gala zakończyła się wspólnym odśpiewaniem piosenki „Aniołkowe Granie”.

Author: admin