Bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

W środę, 5 lutego br., odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. W tym dniu przedszkolaki były przebrane w stroje karnawałowe.

Dzieci przywitała Pani Dyrektor Małgorzata Wojciechowska i życzyła wszystkim udanego balu. Przedszkolaków do zabawy zaprosiła animatorka przebrana w strój Anny z bajki „W krainie lodu”. Dzieci bawiły się wspaniale przy muzyce dostosowanej do ich wieku oraz brały udział w śmiesznych i rozluźniających konkursach z nagrodami. W pewnym momencie do zabawy dołączył również bałwanek Olaf.

Bal karnawałowy zakończył się strącaniem baniek mydlanych za pomocą balonów,  które dzieci dostały w nagrodę za zaangażowanie w zabawę. Na przedszkolaków czekał również słodki  poczęstunek przygotowany przez rodziców. Organizatorami zabawy karnawałowej  byli nauczyciele z oddziałów przedszkolnych.