Święty Mikołaj zawitał do dzieci

Dnia 6 grudnia wszystkie dzieci z grupy „Biedronki” już od samego rana  z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się Święty Mikołaj. Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu w towarzystwie elfów nastała cisza. Dzieci przywitały gościa mikołajową piosenką i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Maluszki bardzo cieszyły się z podarunków, które otrzymały. „Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym przedszkolakom. Do zobaczenia za rok!”.

Grażyna Mądra